Godziny otwarcia Pon - Pt : 8.00 - 20.00

Kadra

Studio zabaw ruchowych 
Renata Chruściel
renata.chrusciel@mdkfort49.krakow.pl
Zajęcia Plastyczne
Marta Szeliga
marta.szeliga@mdkfort49.krakow.pl
Dział Filmowo-Imprezowy
Zbigniew Zaczkowski
zbigniew.zaczkowski@mdkfort49.krakow.pl
Taniec Współczesny
Paulina Wysocka-Fularz
paulina.wysocka-fularz@mdkfort49.krakow.pl
Klub przedszkolaka
Anna Młodawska
anna.mlodawska@mdkfort49.krakow.pl
Pianino
Szymon Markiewicz
szymon.markiewicz@interia.pl
Zajęcia Teatralne
Jarosław Szwec
jaroslaw.szwec@mdkfort49.krakow.pl
Dział imprez
Ewa Baranik
imprezy@mdkfort49.krakow.pl
Zajęcia Fotograficzne
Zbyszek Łata
zbyszek.lata@mdkfort49.krakow.pl
Zajęcia Muzyczne
Jacek Niebudek
jacek.niebudek@mdkfort49.krakow.pl
Informatyka i robotyka
Jarosław Nowakowski
jaroslaw.nowakowski@mdkfort49.krakow.pl
Gimnastyka korekcyjna
Ewa Grabowska
ewa.grabowska@mdkfort49.krakow.pl
Zajęcia modelarskie
Ewelina Woźniak - Łyp
ewelina.wozniak.lyp@mdkfort49.krakow.pl
Sekretarz
Brygida Kołacz
brygida.kolacz@mjo.krakow.pl
Kadry
Grażyna Uchto
mdkfort49@mjo.krakow.pl
Księgowa
Monika Florczak
ksiegowosc@mdkfort49.krakow.pl
Kadry
Stanisława Kamasz
Dział techniczny 
Jolanta Ostrowska
Dział techniczny
Katarzyna Mofina
Obsługa techniczna
Józef Karaś 
Copyright MDK Fort49 Kraków © 2023
Napędzany Przez Confusionstudio.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content