Godziny otwarcia Pon - Pt : 8.00 - 20.00

Rewia Światowych Przebojów w MDK Fort 49

REWIA ŚWIATOWYCH PRZEBOJÓW - operetka, musical, muzyka filmowa, piosenki lat 20 i 30.
Wystąpią: DUO PERFORMANCE w składzie: Monika Biederman-Pers(sopran) i Piotr Karzełek (baryton), Krzysztof Bigaj - prowadzenie.
Pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny przepełnione światowymi standardami, przebojami operetki, musicalu - muzyką i tańcem z różnych stron świata. To podróż do Ameryki, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i wielu innych.
Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju i za granicą - prosto z trasy po USA zaprezentują się Państwu Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet taneczno-wokalny „DUO PERFORMANCE”, którego występy każdorazowo spotykają się z owacyjnym aplauzem. Wyjątkowe doznania wokalno-muzyczne potęgują piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna. Przenosimy widzów na sceny całego świata.
W programie koncertu wybrzmią m.in.:
- brawurowe czardasze, arie i duety operetkowe z „Księżniczki czardasza”, „Wesołej Wdówki”, „Hrabiny Maricy”, „Balu w Savoyu”;
- hity musicali „Skrzypek na dachu”, „Upiór w operze”, „My fair lady”, „Deszczowa piosenka”;
- przeboje światowej piosenki, jak „Hallelujah”, „Time to saygoodbye”, ...

Copyright MDK Fort49 Kraków © 2024
Napędzany Przez Confusionstudio.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content